11 Aralık 2014 Perşembe

Yorum:Kalbimi SallaKitap: Kalbimi Salla (Black Falcon #1)
Yazar: Michelle A. Valentine
Yayınevi: Aspendos Yayınevi
Sayfa Sayısı: 270

Tanıtım;

İyi kız Lane, Noel Falcon'dan ayrıldığı için son dört yıldır pişmanlık içinde. Rock yıldızı olma hayallerinin onu bir yere götürmeyeceğini söylediğinde mantıklı davrandığını düşünüyordu. Ama şimdi kendi kariyeri durgunken, onun bir rock tanrısı olduğunu görünce ne kadar yanlış yaptığını anlıyor. Noel, Lane'in staj yaptığı pazarlama şirketini kiraladığından Lane onu yeniden görmek zorunda kalacak. Hayalindeki yöneticilik işini şirkette garantilemek istiyorsa, Noeli ikna etmek ve müşteri olarak kazanmak zorunda. Ne yazık ki kalbini kırdığı için Noel hâlâ ona kızgın.Lane'in şirketi, Noelin dikkatini çekmesi için onu Black Falcon konserine gönderdiğinde, onu görür görmez Lanein hisleri allak bullak olur ve onu unutmadığını anlar. Ama Noelin hayranlarıyla olan sayısız kaçamakları ve kendini beğenmiş tavırları, onu, bir zamanlar sevdiği aynı adam olmadığına inandırır. Görünüşe göre Noel şimdi sadece Lane'in vücudunu istemektedir. İşi kazanmak için ona ihtiyacı olduğunu söylediğinde, Noel değişmiş bir adam olduğunu Lanei kendisiyle turneye gelmeye zorlayarak ispatlar.Lane, Noel'in teklifini istemeyerek kabul ettikten sonra onu memnun etmek için ne gerekiyorsa isteyerek yapmaya başlar, bu onun baştan çıkarıcı isteklerine boyun eğmek de olsa... Lane çok geçmeden kandırmacanın tehlikeli bir oyun olduğunu ve oynayanın sadece kendisi olmadığını anlayacaktır. Söz konusu aşk olduğunda yapabileceğin tek hata, peşinden gitmemektir.
Yorumum;

Herkese Merhaba! Uzun zamandır yazamıyorum malum sınavlar L Ama sonunda vakit buldum ve geçen hafta okuduğum Kalbimi Salla kitabını yorumluyorum.
Kitabı sevip sevmemeniz biraz beklentinize bağlı çünkü mükemmel olmasa da okunabilecek,eğlenceli bir kitaptı. Fakat konusu fazla klişeydi. Yani bir aralar yeşil çam filmlerine sardı resmen. Müzisyenlere özellikle rock yıldızlarına bir sempatim vardı fakat Noel Falcon’la  tanışana kadar -_- Esas erkek olmasına rağmen hiç sevmedim. Lane’e olan aşkı pek samimi gelmedi açıkçası. Sanki önemli olan sadece Lane’nin bedeniymiş gibi düşündürdü.  Riff karakterini çok sevdim ama *.*
Bunların haricinde kitap yine de güzeldi. Bazı bölümlerde gerçekten şaşırdım. Yazarın anlatımı akıcıydı ve sürükleyiciydi. Eğer günümüz aşk seviyorsanız ve erotik romanları okumaktan çekinmiyorsanız okuyabilirsiniz.
Kitabın kapağındaki oğlanı pek beğenmedim aslında .s Ama Aspendos yayınlarına laf yok çok seviyorum kendilerini :*

Serini orjinal kapakları;Alıntılar;

“Burada kalbimi yerinden söküyorsun ve farkında bile değilsin.”

“Senin için deli oluyorum.Biliyorum uzun zaman oldu ama hayatımdan sanki daha dün çıkmışsın gibi geliyor. Beni terk ettiğinde kendimi boşlukta hissettim. Kalbimde kimsenin dolduramayacağı,kocaman bir boşluk vardı.Seni unutmaya çalıştım.Gerçekten denedim ama sen her zaman oradaydın.Öptüğüm her kadın sendin.”

“Söz konusu aşk olduğunda yapabileceğin tek hata,peşinden gitmemektir.”1 yorum:

  1. merhaba
    nasılsınız?
    21 aralık blogger buluşmamıza beklerim
    http://ilkblogdenemem.blogspot.com.tr/2014/11/21-aralk-2014-te-6blogger-bulusmamz-var.html

    YanıtlaSil